ÇALIŞMA GRUPLARI

5 Haziran Dünya Çevre Günü Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SELMA AKDOĞAN ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
KUTAY YÜCETÜRK İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
FUNDA TANKUŞ KURT KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MERVE DURAN KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
SABAHATTİN BİLGE ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MEHMET EMİN AKYILDIZ ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ERDAL ÖRTEL ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
CEMAL ENİS IRMAK ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HANDE GÜNDEL PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
OZAN DİNÇTÜRK PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE

 

Aliağa – Foça Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ŞAHİN HAMARAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HACER ÖZTURA ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MUHAMMET DEMİR ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HÜSEYİN DAMCIDAĞ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HASAN DURAN KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
ONUR SAVRAN KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
SABAHATTİN BİLGE ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MEHMET EMİN AKYILDIZ ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
NİHAT KUZUCU ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE

 

Covid-19 Pandemi Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
BARIŞ ÜNLÜ ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
GÖKHAN SEZER ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
KEREM ATMACALAR İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
YUNUS ÇELİK KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
ONUR SAVRAN KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE

 

Enerji Politikaları Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
HASAN SARPTAS ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
RAHİLE YENİ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
H.AVNİ GÜNDÜZ ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MUAMMER ARGÜN ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ATAKAN ÖZMEN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ONUR SAVRAN KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
K.AKIN ARIDURU KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
GÖRKEM TENELER MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE


İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
ŞAHİN HAMARAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MÜGE BAĞIRGAN ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
GÜLEFER METE ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
EREN İPEK ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HİKMET NURHAN PARLAK ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
P. PELİN AKBAY İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
ONUR AÇIK İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SADIK EREZER HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ALİ DİNÇ KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
GİZEM ARGUNŞAH KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
RAMAZAN GÖK KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
HALUK ALTAY MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE

 

Kadın Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
GÜLER SAĞIT BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR TEMSİLCİLİĞİ
HİLAL BUÇAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR TEMSİLCİLİĞİ
SEVCAN GÜLOĞLU ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
GÜLEFER METE ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
GÜLHAN GÜRLER ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HALE KOLAY ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
BİRGÜL AKTAŞ ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SELDA YILMAZ CEYLAN GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
LEYLA AYBOĞA HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ÖZGE KARAMAN HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SEVİN UZER HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ARZU ECE ATİLA HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SUZAN DOĞAN HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
BETÜL ÇÖLBAY HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
TUĞBA YILDIRIM HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
PINAR PELİN AKBAY İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
AYNUR GÜNDOĞDU İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
SİBEL TATAR İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
AYSUN YILDIZ JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
NEVİN ÖZAN ÇAKMAKOĞLU JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
KIVILCIM TÜMKAYA JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ÖZGE İYİİŞ JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SEMRA KARTAL KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
F.MEHLİKA KOÇ KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
EBRU İŞCAN KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
GİZEM ARGUNŞAH KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
TÜLAY SUİÇMEZ MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
AYSEL ERTÜRK MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ŞULE ÜNLÜ MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
GAMZE MUMCU MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
GÜNİZ GACANER ERMİN MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
YASEMİN GÜNEŞ ALTAY MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
DİLEK FERDA YAMANLAR MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SELDA ÜNVER MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
YILDIZ SINMAZ UZGAN MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
YELDA ÇETİNER MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HEVAL TURAN MİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBE
ÖZGE ÖYKÜ GÜL ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ÖZGÜNSU ERBİL ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
AYTEN HAYTABEY PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
ZERRİN ÇELİK ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HANDAN GÜVEN ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SİBEL ÇELİK ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
İPEK TOPUZOĞLU ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
BANU ERDAL ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
BAĞDAT BAHAR KELEŞ ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE


Karton Tekneler Yarışı Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
YASİN GÜRLER ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
EGEMEN AKKUŞ ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ZEHNİ YILMAZ ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HANDE TOZ GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SADIK EREZER HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MERT ERKARAMAN İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
HÜSEYİN BOYACI İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
HAZAL ZEYTİNOĞLU İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
ECEM KARDAĞ İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
BARIŞ CAN KORKMAZ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
F.MEHLİKA KOÇ KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
ONUR SAVRAN KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
HANDE ÖZSIR KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
DEVRİM YILMAZ ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
NİHAT KUZUCU ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE

 

Katı Atık Bertaraf Tesisi Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
M.SALİH ERTAN ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ERCAN SUZAN ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
FUAT KARACA ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SABAHATTİN BİLGE ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE

 

Kent Suçları Haritası Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
EFEM BİLGİÇ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
YİĞİTHAN KAZANCI ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE

 

Kentsel Dönüşüm Uygulamaları Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
ŞAHİN HAMARAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MUHAMMET DEMİR ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
BARIŞ AYDIN ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
TUĞBA YILDIRIM HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
P. PELİN AKBAY İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
AYNUR GÜNDOĞDU İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ZERRİN FERAT MİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBE
ESRA DÜNDAR PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
AYŞE GEVREK GÖZSOY PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
SALİH YEŞİLBAŞ PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE

 

Kıyı Yapıları Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
EFEM BİLGİÇ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
AHMET UÇAR İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ

 

Körfez Geçişi Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SABAHATTİN BİLGE ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ERDAL ÖRTEL ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MEHMET EMİN AKYILDIZ ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
NİHAL ÖZEL ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
AHMET KENAN ÖZTAN ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE

 

Kültürpark Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ARZU YÜCEL ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
EGEMEN AKKUŞ ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
H.ONUR BORAN ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
BURCU YAZGAN PARLAK İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
FİLİZ BOYRAZ İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
JALE ALEL İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
AYŞE BANU AYDIN MİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBE
SABAHATTİN BİLGE ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ERDAL ÖRTEL ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MEHMET EMİN AKYILDIZ ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
NİHAL ÖZEL ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
İLÇİN ASLANBOĞA ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
AHMET KENAN ÖZTAN ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ELVİN GÜLER SÖNMEZ PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
SALİH YEŞİLBAŞ PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
AYŞE GEVREK GÖZSOY PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
ÖZAY YERLİKAYA PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE

 

Maden ve Çevre Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
A.MUSTAFA GÜLEŞ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ÖZHAN KAYNARCA HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI
A.BABÜR YAZICIOĞLU KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
MÜMTAZ GÖKÇEBAĞ KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
SABAHATTİN BİLGE ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MEHMET EMİN AKYILDIZ ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
AHMET KENAN ÖZTAN ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
CEMAL ENİS IRMAK ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
BETÜL ÇAVDAR PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE

 

Mesleki Haklar Mevzuatı Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
CÜNEYT NARBAY İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
ONUR SAVRAN KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
ÖZGE BİNGÖL METALURJİ ve MALZEME MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
FERHAT AYARDOĞAN METALURJİ ve MALZEME MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE


Orman Mevzuatı Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
ARZU YÜCEL ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HÜSEYİN VOLKAN DOĞAN HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SABAHATTİN BİLGE ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MEHMET EMİN AKYILDIZ ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
CEMAL ENİS IRMAK ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ERDAL ÖRTEL ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
NİHAT KUZUCU ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
AHMET KENAN ÖZTAN ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE

 

Su Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
AHMET ATAYOL ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SERHAT TANYERİ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
İ.UĞUR TOPRAK GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
YAVUZ ŞAHİN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
İLHAN ASLAN KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
CEREN AYTAR KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
YUNUS ÇELİK KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
ERDİNÇ İKİZOĞLU KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
SABAHATTİN BİLGE ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MEHMET EMİN AKYILDIZ ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
AHMET KENAN ÖZTAN ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ERDAL ÖRTEL ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ERCAN SUZAN ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
FUAT KARACA ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
BETÜL ÇAVDAR PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
AYŞE GEVREK GÖZSOY PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE


Şehir İçi Stadlar Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
EFEM BİLGİÇ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MERT ERKARAMAN İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ

 

Ulaşım Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
SELÇUK DÜNDAR ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
H.ONUR BORAN ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
Z.FERYAL GEZER ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HÜSEYİN VOLKAN DOĞAN HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
MUSTAFA KOÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
HÜSEYİN BOYACI İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
DANYAL ŞENTÜRK MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HASAN HAKAN GÜÇKAN MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ZERRİN FERAT MİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBE
HANDE GÜNDEL PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
MELİH ÖZDURAN PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE


Yapı Denetim Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
AYNUR GÜNDOĞDU İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
MEHMET HEPZARİF ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MEHMET POLAT ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ÖZHAN KAYNARCA HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
TUĞBA YILDIRIM HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBESİ
SALİH YEŞİLBAŞ PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
MELİH ÖZDURAN PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE

 

Yarımada Çalışma Grubu

AD SOYAD BAĞLI OLDUĞU MESLEK ODASI
YİĞİTHAN KAZANCI ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
HELİL KINAY ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
H.AVNİ GÜNDÜZ ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
GÖKHAN SEZER ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ÖZHAN KAYNARCA HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI
FULYA N. BALLI İÇMİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBESİ
GÜLÇİN AKYILDIZ KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI EGE BÖLGE ŞUBE
İLKER KAHRAMAN MİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBE
AYŞE BANU AYDIN MİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBE
ZERRİN FERAT MİMARLAR ODASI İZMİR ŞUBE
SABAHATTİN BİLGE ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
MEHMET EMİN AKYILDIZ ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ERDAL ÖRTEL ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
NİHAL ÖZEL ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
İLÇİN ASLANBOĞA ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
AHMET KENAN ÖZTAN ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İZMİR ŞUBE
ELVİN GÜLER SÖNMEZ PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
ÇİĞDEM EYCEYURT PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE
OZAN DİNÇTÜRK PEYZAJ MİMARLARI ODASI İZMİR ŞUBE